Bernārs Verbērs – Eņģeļu impērija

Bernārs Verbērs - Eņģeļu impērija

Romāna “Eņģeļu impērija” galvenais varonis Mišels Pensons nomirst un nonāk pēcnāves valstībā. Ikviens cilvēks tur stājas tiesas priekšā, kurā tiek novērtēts viņa mūža devums un atkarībā no iegūtā punktu skaita viņš vai nu tiek paaugstināts par eņģeli, vai tiek sūtīts uz Zemi jaunā reinkarnācijā. Pateicoties sava advokāta Emīla Zolā pārliecinošajai runai, Mišels Pensons tiek novērtēts ar eņģelim nepieciešamo punktu skaitu un var kļūt par sargeņģeli trim cilvēkiem. Viņa uzdevums kā eņģelim ir panākt, lai vismaz viens viņa protežē arī iegūtu nepieciešamos piecsimt punktus.
Lasītājam ir iespēja izsekot, kas ar katru no šiem trim cilvēkiem notiek visas dzīves garumā. Savukārt eņģeļi nolēmuši noskaidrot, kur īsti mīt Dievs. Autors ļauj iepazīt Paradīzi kā vietu, kur mīt būtnes, kas vēl mums labu un cenšas mūs glābt. Dažkārt pat pret mūsu pašu gribu!
… Kāds ir eņģeļu skatījums uz ņudzošo cilvēku pūli, kas dzīvo uz Zemes? Vai tiešām katram debesīs ir savs sargeņģelis? Kas ar mums notiek pēc nāves? Un vai pēc debesīm, zemes, jūras un zvaigznēm Paradīze nav pēdējā izpētes vērtā robeža?…

Bernārs Verbērs (Bernard Werber, 1961¬) ir dzimis Tulūzā, viņa māte bija izraēliete, bet tēvs – Francijas ebrejs. Fantastikas stāstus Verbērs sācis rakstīt jau 14 gadu vecumā, un šobrīd viņš ir viens no populārākajiem zinātniskās fantastikas rakstniekiem Francijā un visā pasaulē. Dzimtenē viņa grāmatas izdotas vairāk nekā 5 miljonu eksemplāru tirāžā, bet divreiz vairāk grāmatu pārdots ārpus Francijas robežām. Rakstnieka darbi tulkoti vairāk nekā 30 valodās.

Zinātniskā fantastika, kuras humors un ironija atsauks atmiņā tādu literatūras dižgaru darbus kā Rejs Bredberijs un Kurts Vonnegūts.

Autors: Bernārs Verbērs

Izdevniecība: Zvaigzne ABC

Sadaļa: Daiļliteratūra - Tulkotā literatūra

Cena: 9.99

ISBN: 978-9934-0-0764-4

Formāts: 480 lpp., cietie vāki

Īsais links: http://tinyurl.com/37yzzf6

Patika? Padod tālāk

Bernārs Verbērs - Mēs - dievi, 3
Bernārs Verbērs – Mēs – dievi, 3
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Nav komentāri »
Bernārs Verbērs - Tanatonauti
Bernārs Verbērs – Tanatonauti
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Nav komentāri »

1 komentārs grāmatai “Bernārs Verbērs – Eņģeļu impērija”

  1. 1 Dace komentēja 21:58 29/06/2011

    Wow! Sen nebiju lasījusi tik ļoti, ļoti labu grāmatu. Tā lika man paskatīties uz dzīvi no cita skata punkta, kas bija aizraujoši. Tā katram liks aizdomāties par savu dzīves mērķi un par savu SARGEŅĢEĻI! Tiem, kam patīk fantāzijas lidojumi un mazliet pafilozofēt par dzīves būtību un kas nāk pēc tās. Tad noteikti ņem uz izlasi!


Komentēt